Trondheim

TOOLS Trondheim
Østre Rosten 8
7075 Tiller
Telefon:  73 90 73 90

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.00 – 16.00

Åpningstider kan avvike i ferier.
Ta kontakt for informasjon om dette.

Ansatte

Her ser du en oversikt over hvem vi er, og hvordan du kan nå oss.

E-post: post.trondheim@tools.no 
Ordre: ordre.trondheim@tools.no

Navn Stilling Telefon E-post
Trond Olav Karlsen Salgssjef Trøndelag 917 28 097 trond.karlsen@tools.no
Anita Olsen Uteselger 918 81 591 anita.olsen@tools.no
Odd Einar Våbenø Uteselger 413 04 982 odd.einar.vabeno@tools.no
Kristian Bjørgmo Uteselger 918 80 269 kristian.bjorgmo@tools.no
Rune Bye Butikksjef 950 11 695 rune.bye@tools.no
Marius Hafsmo Andersen Inneselger 918 80 771 marius.andersen@tools.no
Hege Grefstad Innkjøper 482 97 502 hege.grefstad@tools.no
Morten Stokke Lagersjef 906 72 923 morten.stokke@tools.no
Viggo Rogstad Olsen Lagermedarbeider 919 13 935 viggo.olsen@tools.no
Alf Andersen Butikkmedarbeider 97105402 alf.andersen@tools.no