Kongsberg

TOOLS Kongsberg
Tidemandsgate 2
3616 Kongsberg
Telefon:  32 86 70 90
Faks:  32 86 70 91

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.00 – 16.00

Åpningstider kan avvike i ferier.
Ta kontakt for informasjon om dette.

TOOLS Kongsberg bygger videre på den tradisjonsrike bedriften Høgsveen Maskin, og supplerer produktsortimentet med kvalitetsvarer fra TOOLS-kjedens Luna,- Essve- og Skydda-sortiment.

Ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Haavard Gaathaug Inneselger 91 70 22 86 Haavard.Gaathaug@tools.no
Ingunn Marie Baalerud Hegna Butikkselger 32 86 70 90 Ingunn.Marie.Baalerud@tools.no
Jørn Arefjord Uteselger 46 86 60 90 Jorn.Arefjord@tools.no
Odd Stian Røsbekk Butikksjef 91 30 04 87 Odd.Stian.Rosbekk@tools.no
Torgeir Pedersen Inneselger 90 54 54 59 Torgeir.Pedersen@tools.no
Atle Tandberg Salgssjef 40 22 66 00 Atle.Tandberg@tools.no
Erik Johan Aggbord Innesalgssjef Viken Vest 95 14 93 12 erik.aggbord@tools.no