Bodø

Dreyfushammarn 15
8012 Bodø
Telefon:  75 50 44 90
Faks:  75 50 44 99

Våre åpningstider:

Man-fre: 07.00 – 16.00

Åpningstider kan avvike i ferier.
Ta kontakt for informasjon om dette.

TOOLS er en komplett leverandør av utstyr og forbruksvarer til små og store industribedrifter. Her finner du alt fra arbeidstøy og førstehjelpsmateriell til sveiseutstyr og annet verktøy som din bedrift måtte ha behov for.

Ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Administasjon TOOLS Løvold AS
Remi Bendiksen Konsulent forretningssystemer 91601913 remi.bendiksen@tools.no
Avdeling Bodø
Rune Kvarsnes Regional salgssjef 90616591 rune.kvarsnes@tools.no
Tor Johansen Inneselger 90878737 tor.johansen@tools.no
Jann Gunnar Støver Uteselger 95178829 jann.gunnar.stover@tools.no
Espen Grønning Inneselger 91608183 espen.gronning@tools.no
Ketil Åsheim Butikkselger 91747661 ketil.aasheim@tools.no
Sten-Gunnar Pedersen Butikkselger 91642701 sten.gunnar.pedersen@tools.no
Sissel Nilssen Butikkselger 91709332 sissel.nilssen@tools.no
Soiny Novik Inneselger 91581653 soiny.novik@tools.no
Ken H. Nilsen Butikkselger 95015853 ken.h.nilsen@tools.no
Unni Teigen Butikkselger 91643336 unni.vassbotn@tools.no
Frank Lyng Servicemedarbeider 41221294 frank.lyng@tools.no
Unni Losnedal Administrasjonsmedarbeider 90475563 unni.losnedahl@tools.no
Jim Arne Søraa Uteselger 91179646 jim.soraa@tools.no
Bjarne Andersen Lagermedarbeider 975 25169 bjarne.andersen@tools.no